PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494092}

xXx: Reaktywacja

xXx: Return of Xander Cage
5,7 28 955
ocen
5,7 10 1 28955
4,2 6
ocen krytyków
xXx: Reaktywacja
powrót do forum filmu xXx: Reaktywacja

powinno się je oglądać.Taki miał być ten film i taki był i nie kumam czemu niektórzy spodziewali się kina sensacyjnego opartego na faktach ,bądź nawet kina historycznego sądząc po kilku wypowiedziach :) Mnie się podobał,aktorzy mnie do siebie przekonali i tylko Nina Dobrev aka Elena Gilbert nijak mi tu nie pasowała i moim zdaniem źle zagrała

ocenił(a) film na 6
romek_krakow

Nina Dobrev i jej aktorstwo w tym filmie było ostrą nędzą. Jeśli miałbym odnieść się do The Vampire Diaries i jej roli jako Eleny Gilbert to również była słaba. Wolałem ją w roli Katherine Pierce. W sumie dobrze że zniknęła w ostatnim sezonie.
Ale wracając do Becky Clearidge - zabiła człowieka i się śmieje? Po czym zabija kolejnych dwóch i mówi że jest zajebiście? Czy to nie jakiś absurd? A może obecnie taki "radykalizm" jest modny? A przyszła taka moda wraz z uchodźcami - gwałt i zabijanie jest AWESOME.

ocenił(a) film na 3
romek_krakow

Sorki, ale nawet jak na rozrywkę bardzo słabo. Absurdalne sytuacje, zero dobrego humoru, fabuła to poplątanie z pomieszaniem i bardzo ciężko się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones