PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494092}

xXx: Reaktywacja

xXx: Return of Xander Cage
5,7 28 959
ocen
5,7 10 1 28959
4,2 6
ocen krytyków
xXx: Reaktywacja
powrót do forum filmu xXx: Reaktywacja

mieszane uczucia

ocenił(a) film na 5

Oglądałam właśnie w hiszpańskim kinie i co wam mogę powiedzieć... No wiadomo, że nie jest to ambitne kino :D Ale ogólnie satysfakcjonująca rozrywka, choć niestety legendarny Vin jest już trochę zbyt leciwy do roli i kiedy (efektownie i z seksappealem) robi za samca alfa wyrywajac młodsze o 20 lat laski to wszystko gra, ale wyłącznie do momentu kiedy robią zbliżenie na jego buzię :P co prawda wiadomo że nie należy oczekiwać logiki w scenariuszu tego typu, ale kur** jedna z końcowych scen kiedy jego bohater wyskoczył nie będę spoilerowac z czego PRZEGIĘLA PAŁĘ jak na mój gust, ciężko było mi się przestać smiac. Podobały mi się postaci drugoplanowe, bo zostały tak schematycznie, komiksowo, wyraziście naszkicowane.

helalke

Ja po 30 minutach wysiadłem... szczerze nie dałem rady oglądać tego filmu. Sceny z laskami, to jakaś forma kryzysu wieku średniego u facetów. O ile pierwsza część byłą całkiem spoko, to trójka jest jakimś nieporozumieniem - nawet spasiony Ice Cube, w dwójce, był o niebo lepszy. Same sceny akcji, są O.K., ale jak tylko zaczynają prowadzić jakiś dialog, to mam wrażenie, że oglądam jakieś "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Nie wiem kto to reżyserował, ale wyraźnie przed seansem powinien być komunikat typu: "Nie oglądaj na trzeźwo!", albo "Tylko dla upalonych!".

ocenił(a) film na 5
helalke

Obejrz Straznikow Galaktyki i oven jak podklada glos malemu Grootowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones