PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36924}

xXx 2: Następny poziom

xXx: State of the Union
5,6 31 077
ocen
5,6 10 1 31077
xXx 2: Następny poziom
powrót do forum filmu xXx 2: Następny poziom

totalne dno do potęgi XXX, kino dla nastolatków wychowanych na grach komputerowych, z resztą nie ma co oceniać

radek_3

9 punktów jak film to dno? Rozumiem że jakby był niezły\dobry\ bardzo dobry\znakomity\arcydziełem do dostałby 10.

ProF_A_N_

minus 9, ta kreska oznacza minus, dla mnie totalna porażka i dno,

radek_3

A to przepraszam.

ocenił(a) film na 10
radek_3

obaj jestescie jebnieci

TheRaperGoood

dlaczego tak uważasz? czy ja Tobie ubliżam? irytuje Cie, ze mnie się nie podoba? puknij się człowieku, bo chyba masz zdrowo nasrane

ocenił(a) film na 7
radek_3

raduś to ty masz nasrane :P

sweetgirl_fw

ooo następna... wow.

radek_3

Skoro uważasz ten film za dno to po co go oglądałeś ? Po co później szukałeś tego filmu tutaj ?

Podaj chociaż jeden prawdziwy powód który sprawia że film jest dnem - Problem będzie jednak taki że nie znajdziesz takiego powodu bo to jest TYLKO film a film z reguły są po to by pokazać rzeczy które często nie mają miejsca w realnym świecie dlatego w filmach są pokazywane najróżniejsze efekty specjalne.


Dla mnie dnem jest pisanie takich tekstów że komuś dany film się nie podoba z byle powodu bo to wyłącznie przejaw zazdrości.
A jeśli ktoś nadal uważa że ten czy inny film jest dnem lub że dany aktor zagrał źle to ja proponuję by te mądre osoby same zajeły się produkcją, reżyserowaniem i grą aktorską w filmie który będzie mógł zdobyć lepszy poziom niż xXx 2.

Bo pisać negatywne komentarze i dawać oceny "1" to każdy potrafi, Gorzej jest z pokazaniem swoich umiejętności.

Puentując swoją opinię dodam też to że film xXx 2 może nie grzeszy boską fabułą wartą Oskara ale obsada aktorska, muzyka (zwłaszcza porządny rap:) ) oraz fajne bryczki sprawiają że film ogląda się przyjemnie.

Mariusz1308

"Skoro uważasz ten film za dno to po co go oglądałeś ?"

jak mam to skomentować?

ocenił(a) film na 2
Mariusz1308

hahaha Mariusz sorry ale pierwsze zdanie to jest strzał w stopę. Wybacz, że się dołaczą ale dla mnie ten film to również jest totalna porażka. No litości rozumiem dobre efekty specjalne (Transformers, Transformers 2, Fast Five) ale to?? To jest dno i to tak głębokie, że nawet nie mozna się od niego odbić. Widziałeś samochód "wbijający na tory" ?? skakał jak za przeproszeniem poje***y ale nieeee, udało mu się wskoczyć i do tego zerwał okowy opon i sunął niczym tramwaj jakby tego było mało to oczywiście maszynista stwierdził, że w sumie ma spory zapas mocy i może by tą wajchę przesunął w dół co by uciec a na to bardzo realistycznie z resztą kierowca również stwierdził, że on tez może jeszcze gaz wcisnąć i jak będzie trzeba to znajdzie jeszcze jeden, dwa ewentualnie pierdyliard biegów żeby tylko pojechać szybciej. Wspominasz też o grze aktorskiej możesz mi powiedź gdzie to dostrzegłeś. Bo jak tylko to przeczytałem to prawie, prawie byłem gotowy obejrzeć jeszcze raz w końcu zawsze mogłem coś przeoczyć ale już mi przeszło, na szczęście bo znam ciekawsze sposoby marnowania czasu i ponowne oglądanie xXx 2 do nich nie należy. oceny 1 nie daje bo jednak koncept był ciekawy i podobał mi się ten latający robocik na początku ale na więcej niż 2/10 film nie zasługuje. Zmarnowałem 90 minut życia :(

Mariusz1308

OK,więc jak można ukraść 50-tonowy czołg?

jporuba

Taaa...to się nazywa powrót do przeszłości :D

Ale do rzeczy - Oglądałeś film ? :D
Jeśli tak to wiesz że można ukraść czołg i są na to różne sposoby. Najprościej można go pchać albo holować :D

radek_3

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones