Masuimi Max

6,2
82 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Masuimi Max

Ale prawda jest taka, ze nie jest wybitnie ładna. Wlasciwie kazda kobieta z ponętnymi ustami wyszłaby wspaniale w roli pin-up girl. Problem jednak w tym, ze to, co ogląda się na zdjęciach jest w głównej mierze dziełem stylistow i samych fotografów a modelki są tylko manekinami, które dają się ładnie wystroić.
http://youtube.com/watch?v=Jb-h-Ohf3-E
Nie chce nikogo tutaj oburzać swoją wypowiedzią, ale jak widać na filmie, Masuimi to zwykła dziewczyna, która ładnie pozuje w stylu Bettie Page a poza planem nosi obciachowe jeansy. I swoją drogą to ma brzydkie tatuaże ale to już kwestia gustu, o którym sie przeciez nie dyskutuje.
Prawdziwe brawa należą sie jej fotografom.

core

Może nie jest wybitnie ładna( jeszcze do niedawna byłam pod wrażeniem jej urody i Masuimi była dla mnie nr 1) jeśli się jej dobrze nie zrobi (przeszło mi jak zobaczyłam jej trochę mniej udane zdjęcia), ale (co widać również na tym filmiku) ma naturalny wdzięk , ato akurat nie jest do podrobienia. Tatuaże ma faktycznie średnie, ale za to super mimikę:)
Ps.Jeansy jak jeansy ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones