Inwazja
powrót do forum 2 sezonu

Zaczęło się w miarę, może nie rewelacyjnie ale można było się oszukiwać, trochę intrygujące. To co robią jednak w drugim sezonie, to robienie z widza coraz większego idioty, nie mogę aż tak przymknąć oczu na bzdury i niedociągnięcia a wszystko to przerywane jakże głębokimi dialogami. Piąty odcinek chciałem obejrzeć już tylko z ciekawości ale raczej nie dam rady.

krzemas23

Mam tak samo, pierwszy sezon całkiem intrygujący, taki miks obyczajówka i inwazji kosmitów. Ale drugi sezon to porażka, jest tam tyle nieścisłości, niedociągnięć, niewiarygodnych logicznie sytuacji i nazwyklejszych głupot, że coraz ciężej się to ogląda mimo, że nadal mnie ciekawi jak się zakończy wątek z kosmitami.

arkiewicz

Ja straciłem czas na oba sezony. No cóż mogłem sobie darować. Pierwszy sezon wnosił nadzieję na coś nowego, ale niestety tu nic się nie dzieje. Trzeba wzorować się na Samie Neill i skończyć po pierwszym odcinku.

darek210

Ja też jestem na siebie zły, strata czasu. Pierwszy sezon całkiem ok, ale potem chyba zaczęła się gonitwa twórców serialu za kasą. Znów się nabrałem - najpierw pierwszy sezon całkiem znośny, a potem kolejny jakby kręcony na siłę i jakby dla idiotów - bohaterowie zaczynają być niewiarygodni, głupi, zachowują się wbrew logice i nic się nie trzyma kupy. Skończyłem na drugim odcinku, dalej nie idę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones